ΟΡΙΣΜΟΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΩΡΑΣ 2ης ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

Ψηφίσατε 3. Συνολικές ψήφοι: 407

Δοκιμάζω εδώ να δω πώς γίνεται να συνεννοηθούμε για τη συνάντηση πριν από την ημερίδα.

παραθέτω μήνυμα της Σοφίας Κοφίδου από τη Λάρισα, δεν ξέρω αν σας είναι εύκολο από αυτήν εδώ τη θέση να πείτε αν σας βολεύει. Δοκιμή λοιπόν!

Σχόλια

καλησπέρα και απο μένα εγώ Σάββατο έχω μετακόμιση στο σχολείο και αδυνατώ γενικώς... Δευτέρα επίσης θα είμαι συνοδός σε εκπαιδευτική επίσκεψη του σχολείου. Νόμιζα ότι  είχαμε πει κάτι για Τρίτη απόγευμα γύρω στις 6.00μ.μ  ¨Οπως και να χει αποφασίστε οι περισσότεροι και με ενημερώνετε.. όσο για τα αναλώσιμα νομίζω ότι όλα είναι χρήσιμα. Θα πρέπει να δηλώσουμε ακριβώς τι αναλώσιμα χρειαζόμαστε;;;

Καλημέρα, από Τρίκαλα και την Κωνσταντίνα. Εγώ είμαι στο ολοήμερο τμήμα του σχολείου οπότε έαν η συνάντηση γίνει οποιοδήποτε απόγευμα, είναι δύσκολο να συμμετέχω μιας και τελειώνει το ωράριο μου στις 4:15. Το Σάββατο θα μου ήταν πιο εύκολο να κανονιστεί. Το σίγουρο πάντως είναι ότι έχω φροντίσει να είμαι στην ημερίδα της Τετάρτης (18/12/2003). Η ομάδα μας τι ακριβώς πρέπει να έχει προγραμματίσει έως τότε;

.